Marmara Nakliyeciler Terminali
+90 262 641 01 21
info@gebzenakliyecileri.com

Gebze Marmara Nakliyecileri İle Uygun Dönüş Tır ve Kamyonları

Kocaeli Gebze Nakliyeciler Sitesi ile 81 il ve ilçe dönüş nakliye tır kamyon ve kamyonetleri ile en hızlı ve en ekonomik nakliyecilik hizmeti sunuyoruz.

Gebze Kamyon Garajı

Gebze kamyon garajı firması, Tuzla nakliyeciler sitesi ve Gebze nakliyeciler sitesi içerisinde Adana ambarı olarak hizmet veren firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak İstanbul Adana arası çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Tuzla nakliyeciler sitesi ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. İstanbul Tuzla nakliyeciler sitesi taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Gebze kamyon garajı 10 teker kamyon

10 teker nakliye, Gebze kamyon garajı içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir.

Gebze kamyon garajı tır nakliye ücretleri

Gebze kamyon garajı kamyon nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Gebze kamyoncular garajı içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

Gebze kamyon garajı kamyonet nakliye

Gebze kamyon garajı kamyonet nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

Gebze kamyon garajı 40 ayak nakliye

Gebze kamyon tır garajı kırkayak nakliye, Orhanlı nakliyeciler sitesi ve Gebze kamyoncular sitesinden Ülkemizin ve tüm ilçelerine en hızlı taşıma hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

Gebze kamyon garajı Parça Yük Taşıma

Gebze kamyon tır garajı parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

Gebze kamyon garajı Yük Üstü Taşımacılık

Gebze kamyon garajı yük üstü taşıma, hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. Gebze den tüm iller arası ambar nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Gebze kamyon garajı nakliyat ambarı

Gebze kamyon garajı taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden İstanbul a gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Gebze bölgesinde dönüş araçlarının beklediği nokta olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

Gebze kamyon garajı taşıma belgeleri

Gebze kamyon tır garajı içerisinde faaliyet gösteren Gebze kamyon garajı, Kocaeli Gebze çıkışlı Türkiye’nin ve tüm ilçelerine ambar nakliye hizmeti vermektedir.

Call Now Button